Články

Články

Nebojte se výrazných barev kabelek

6. května v 18:18 - Co si takhle outfit oživit kabelkou, do které schováte ty nejpotřebnější drobnosti a která je nepostradatelnou součástí každodenního života spousty žen.

Koupání v bylinkách

2. května v 13:21 - Různé bylinky mají blahodárné účinky na lidský organismus. To věděli už naši předci, kteří bylinky využívali k léčitelství a připravovali z nich různé odvary i masti.

Výbava na kempování

28. dubna v 08:25 - Pokud vyráží na delší pobyt v přírodě, kempování či roadtrip, je zapotřebí se zamyslet, zda jste dostatečně vybaveni vším potřebným.

Najpohodlnejšie topánky? Skate topánky DC.

22. dubna v 15:27 - Ukazujú naše postavenie, náladu a časť osobnosti. Mali by sme ich vyberať podľa typu využitia a príležitosti. Viete ktorý typ topánok je najpopulárnejší?

Meruňkové jádro proti rakovině

18. dubna v 11:33 - Meruňkové jádro se podobá mandlím. Ty sladké jsou chuťově téměř identické, ale nemají v sobě jednu důležitou látku s bojem proti rakovině – vitamín B17.

Kvalitní bižuterie

14. dubna v 07:38 - K celkovému doladění outfitu jsou nutné nejen kabelky a pásky, ale také doplňky v podobě šperků.

Být fit a cítit se mladý?

11. dubna v 11:36 - Pokud se stále chcete cítit fit a mladí a hledáte k tomu určený doplněk stravy, musíte vyzkoušet Ever Young!

Pleťová voda

8. dubna v 15:40 - Naše pleť si zaslouží maximální péči. Každý den ji vystavujeme negativním vlivům, které na ni nepříznivě působí a způsobují předčasné stárnutí pleti.

Inspirace podle Gwen Stefaniové

4. dubna v 10:46 - Asi každý si vybaví největší hit Don´t speak této rokové divy s blonďatou hřívou, ještě když byla frontmankou kapely No Doubt.

Chraňte svoje obydlí před nepříjemným hmyzem

31. března v 12:48 - Přípravky jsou dnes účinné proti mouchám, komárům, ovádům, vosám, molům a jinému hmyzu v domácnostech.

Pergola musí být na každé zahradě, už jí máte?

28. března v 16:53 - Tento okrasný prvek zahradní architektury, jako je pergola může na zahradě plnit různé funkce.

Plastové sedačky na stadiony jsou nejlepší

25. března v 09:48 - ​Ať už jde o komfort, nebo údržbu, plastové sedačky jsou číslo jedna.

Chcete mít doma přírodní vůni bez chemie?

22. března v 08:08 - ​V interiéru trávíme většinu dne, z toho ve vlastním bytě i 12 hodin. Ale je náš byt opravdu zdravý?