Kozačky nejen na zimu

23. února v 09:52

Pokud se venku odvíjí krutá zima, venku bez pořádné zimní obuvi dlouho nevydržíte. Největším trendem zimní obuvi jsou už velmi dlouhá léta právě nestárnoucí kozačky. Obuv je neuvěřitelně univerzální a dovolí vám více možností. Svá šaty a sukně můžete nosit i v mrazivém počasí.

Proto kozačky tolik milujeme. Za kozačkami se skrývá jednoduchost a nedbalá elegance, ale i pořádná smyslnost. Design kozaček nad kolena je trendem už nekolikátý rok. Naše nohy nás za tyto vysoké kozačky opravdu milují a jsou díky tomuto střihu opravdu v teple. Skýtají i dostatek pohodlí a naše oblíbené sukně, šaty i kraťasy se dají nosit v zimě. Kozačky jsou skvělým pomocníkem a opticky nám prodlouží naše nohy. Pokud jsou vysoké, můžete v zimě ušetřit své nohy i vysokých nepohodlných podpatků. Letí i obuv na širokých podpatcích, pohodlných a mnohem bezpečnějších při chůzi po náledí a sněhu.

Šedá, hnědá, béžová a nestárnoucí černá

Pro každou sezónu má módní svět připravenou svou top barvu. Pro letošní zimu je trendy barev mnohem více, vévodí jim ale šedá. Na paty jí šlapou zemité hnědé a béžové tóny a nestárnoucí černá barva. O šedé se často říká, že je novou černou barvou. Šedá barva je kapku veselejší a jemnější formou černé. Lze s ní i velmi dobře kombinovat a šedá tak vytváří dokonalý a neokoukaný kontrast. Novinkou je kombinace šedé barvy s lososovou a tyrkysovou. U doplňků pak vedou kovy ve stříbrné barvě. Přírodní tóny u barev zimních kozaček jako je hnědá, khaki a béžová vám dovolí přirozený a neokoukaný outfit, který tak bude decentní a zároveň mnohem zajímavější. Kozačky v přírodním tónu hravě doplníte kabelkou ve výraznějším odstínu. Stejná barva kabelky a bot již dávno neplatí. Nadčasová černá vévodit módnímu průmyslu hned tak nepřestane. Je hrdá a zůstává na vrcholu všech barev.

Jaro si žádá kozačky bez zateplení

Hitem posledních let jsou i jarní a dokonce i letní kozačky v uvedených tónech. Jarní období plné nestálého počasí a častých dešťů tak udrží vaše nohy v neustálém suchu. Než tedy vklouznete do nesmrtelných balerín našich prověřených značek, vsaďte na kozačky ve skrze originální. Vévodit jim může i podpatek, díky kterému budou vaše kozačky vypadat zase úplně jinak. Pokud už venku není mrazivé počasí, sníh a náledí, můžete si to zase znovu dovolit. Pokud se rádi oblékáte i obouváte do barev, můžete sáhnout i po barvách jiných. Kromě barev uvedených je módní třeba i vínová a tmavě modrá. Pastelové barvy také nikdy neklamou. Pamatujte si ale, že výše uvedené neutrální barvy se naprosto skvěle kombinují s ostatními barvami i kusy oblečení.