Inspirace podle Gwen Stefaniové

4. dubna v 10:46

Asi každý si vybaví největší hit Don´t speak této rokové divy s blonďatou hřívou, ještě když byla frontmankou kapely No Doubt.


Dneska je jí neuvěřitelných pětačtyřicet let. Matka tří malých dětí ale ani s blížící se padesátkou nezanevřela na rockový styl.

Mix vzorů

Letošní léto se bude nést ve znamení širokých rozevlátých nohavic. Gwen oblékla kalhoty Chloé, v přepočtu za více než 20 000 korun, k nim obula kultovní boty s červenou podrážkou od Christiana Loubotina za téměř 40 000 korun. Bílou minimalistickou Chanel kabelku schovávala za zády. Mix vzorů, kostek, puntíků a pyramidkami posázených bot se doopravdy povedl.

Netradiční kombinace

Gwen je také módní návrhářkou a majitelkou značky L.A.M.B, proto obula lodičky na platformě, které sama navrhla. Boty na podpatku této značky se běžně pohybují nad pěti tisíci korunami. Šedý asymetrický svetr pochází z dílny světového návrháře Alexandera McQueena za zhruba 10 000 korun. Potrhané džíny jsou oblíbenou značkou celebrit, Paige Denim. Stojí okolo 6 000 korun.

Těhotenský rock

Hnědý kostkovaný kabát si zpěvačka cení na zhruba 16 000 korun. Černé šaty se zipy, které pod něj oblékla, byly z těhotenské kolekce značky Séraphine za téměř 3 000 Kč.