I stylově se dá běhat

21. dubna v 10:49

Plavková sezóna se v bleskurychlém tempu blíží, proto se mnoho z nás snaží dát do formy různými způsoby.

Řada z nás propadla běhu, který bezesporu patří mezi nejoblíbenější a nejefektivnější sporty vůbec. Proto se také s běžeckými kolekcemi doslova roztrhl pytel. Dnes už je najdete i v obchodech s módním oblečením.

Základním pravidlem pro běh venku nebo v posilovně je kvalitní obuv. Při výběru je vhodné brát ohled na to, v jakém prostředí běháme, na délku běhu i například na to, zda kvůli deformaci nohou (ploché nohy) nepotřebujeme ortopedické vložky.

Mnoho nezkušených běžců vybíhá do ulic s předsevzetím krásného těla do plavek. Jenomže pozor. Ani ty nejdražší produkty nezaručí, že se vám bude dařit. Je sice potřeba mít pro běh v přírodě nebo ve městě speciální obuv, ovšem zapotřebí je hlavně ze začátku hodně odpočívat. Možná to zní jako často omílaná věta, ale je to velmi důležité Pro úplně začátečníky se doporučuje nejdříve volit chůzi na pásu v posilovně s mírným sklonem. Pokud chce ale člověk spálit tuky, musí docílit dlouhodobé aerobní činnosti s délkou nad 30 minut. Dávejte si drobné cíle každý měsíc. Jejich splněním si uděláte radost a neztratíte motivaci.

Ženám velmi záleží na tom, jak vypadají. Když jdou do práce, na akci, na večeři. Stejně tak tedy mnoho z nich dbá i na to, aby i při sportu vypadaly dobře. A protože sportovní značky, ale i módní obchody nabízejí nepřeberné množství stylového a sportovního oblečení, není v dnešní době problém pořídit krásný a skvěle padnoucí běžecký outfit. Je pak o důvod více cítit se dobře a dávat si na sportu záležet. Krásným oblečením se vždy ženy umí potěšit, ať už při sportu, nebo při jiné příležitosti.