Články

Rubrika článků

Kozačky nejen na zimu

23. února v 09:52 - Pokud se venku odvíjí krutá zima, venku bez pořádné zimní obuvi dlouho nevydržíte. Největším trendem zimní obuvi jsou už velmi dlouhá léta právě nestárnoucí kozačky. Obuv je neuvěřitelně univerzální a dovolí vám více možností. Svá šaty a sukně můžete nosit i v mrazivém počasí.

Proč sportovat v termoprádle?

6. května v 17:41 - Termoprádlo, neboli funkční prádlo slouží k odvádění vlhkosti od těla, zajišťuje optimální tělesnou teplotu a díky speciálnímu materiálu rychle schne.

Eco láhev - denní obyvatel kabelky

2. května v 12:43 - Jak nahradit PET láhve jde několika způsoby. Prvním faktorem by mělo být vybírat z netoxického materiálu a recyklovatelného.

Do nečasu ve stylových holínkách

29. dubna v 08:53 - Holínky už dávno nejsou jen obuví na venkov a zahrady, ale jsou oblíbené i ve velkoměstech. Holínky nejlépe poslouží ve vydatném dešti, ale i v jarních přeháňkách.

Stany a spacáky

25. dubna v 14:51 - Máme tu květen, lásky čas a s ním přichází konečně první porce krásných slunečných dní. Na horách už také hlásí ideální podmínky na procházky, tůry apod.

I stylově se dá běhat

21. dubna v 10:49 - Plavková sezóna se v bleskurychlém tempu blíží, proto se mnoho z nás snaží dát do formy různými způsoby.

Spací pytle pro miminka jsou velmi příjemné

19. dubna v 13:06 - ​Pokud se Vaše miminko v postýlce nebo kočárku stále odkopává, pořiďte mu spací pytel pro miminka. Výborně zabráníte nachlazení a používat ho můžete už od prvních dní narození.

Pánové košilí nic nezkazíte

15. dubna v 15:12 - Potrpíte si na luxus a chcete, aby byla vidět hlavně značka, kterou kupujete?

Jak vybírat zimní bundy?

17. prosince v 13:17 - Už přemýšlíte nad výběrem zimního oblečení, nastal ten pravý čas.

Už máte výbavu na sjezdovku?

19. listopadu v 11:44 - Zima je oblíbené roční období všech, kteří se rádi prohání po sjezdovkách na snowboardu nebo lyžích.